Opravdu NANOPROTECH funguje nebo je to jen tahání peněz z kapes zákazníků?

http://www.skutrportal.cz/980-vyzkouseli-jsme-nanoprotech-auto-moto-anticor.html

Tuto větu jsme si položili také a proto jsme se rozhodli tvrzení výrobce alespoň zčásti v praxi ověřit či vyvrátit. Proto jsme připravili malý pokus, samozřejmě v rámci časových a technických možností. Pro tyto účely jsme vybrali kovové součástky – dvojici brzdových kotoučů a pár kusů spojovacího materiálu. Jednu polovinu dílů jsme ošetřili přípravkem NANOPROTECH, druhou část jsme neošetřili žádným přípravkem. Všechny díly jsme nechali vystavené působení vnějších povětrnostních vlivů a pozorovali, jak chladné podzimní teploty kolem nuly spolu s ranní rosou a deštěm budou na jednotlivé části působit. Dobu testování jsme pro prvotní porovnání zvolili na délku jednoho týdne.

06: nanoprotech auto moto anticor

O tom, jak to všechno dopadlo, se můžete přesvědčit na následujících fotografiích. Již po prvním dni, kdy byly kovové součástky vystaveny vnějším klimatickým podmínkám, se na neošetřeném brzdovém kotouči objevily viditelné stopy koroze, která sílila každým dnem, zatímco všechen spojovací materiál po jednom týdnu testování korozi vzdoroval.

07: nanoprotech auto moto anticor 09: nanoprotech auto moto anticor

Jelikož výrobce uvádí dobu trvání ochrany ošetřených povrchů až v délce jednoho roku, zajímá nás, jak dlouho budou ošetřené součástky v našem pokusu vzdorovat korozi. V našem testu budeme proto dále pokračovat a průběžně vás budeme na našem portálu o výsledcích informovat.

010: nanoprotech auto moto anticor

Jako poslední zkoušku přípravku jsme zvolili ošetření zámku osobního automobilu, kdy výrobce deklaruje odolnost proti zamrznutí až do teploty -80° C. Proto jsme nanopřípravkem ošetřili jeden ze dvou dveřních zámků na vozidle Š FELICIA. S výsledkem vás seznámíme až po prověření během následující zimy.

Závěrečné hodnocení přípravku NANOPROTECH

O mazacích schopnostech přípravku NANOPROTECH asi není třeba pochybovat. Navíc jsme se během týdenního používání přesvědčili o tom, že opravdu funguje ochrana proti vzniku koroze. Ošetřené kovové části během týdenního působení vlivů počasí korozi vzorně odolaly. Abychom však mohli potvrdit reklamní tvrzení výrobce, budeme v testování dále pokračovat a průběžně vás o výsledcích informovat.